جلسه هماهنگی ستاد اجرایی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان برگزار شد

 

جلسه هماهنگی ستاد اجرایی نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان، این جلسه با حضور اعضای ستاد اجرایی و جواد عزتی از هنرمندان مطرح کشور و داور این جشنواره در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
محمد علی صادق حسنی دبیر اجرایی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری و تلاش شهردار و مدیران شهرداری لاهیجان برای برگزاری مطلوب این جشنواره گفت: امسال 22 کار از10 استان کشور در مدت 3 روز با 90 اجرا در جشنواره حضور دارند.
وی گزارشی از فعالیت های دبیرخانه جشنواره در این جلسه ارائه کرد.

جواد نجار تمیزکار، سخنگوی شورای اسلامی شهر و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره هم از فعالیت ها و عملکرد دبیر اجرایی جشنواره قدردانی کرد و افزود: امسال با حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش اعضای دبیرخانه و اعضای ستاد اجرایی تدابیر لازم برای برگزاری مطلوب جشنواره تئاتر خیابانی شهروند اندیشیده شده است.
وی اضافه کرد: نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با حرکت کارناوال در ساعت 10 صبح روز دوشنبه 29 مرداد از محل بوستان هنر با حضور گروههای نمایشی آغاز خواهد شد.
جواد عزتی داور بخش نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند نیز در این جلسه گفت : وقتی شور و حرکت این جمع را برای برگزاری جشنواره می بینم خود من هم به وجد می آیم و امیدوارم که شاهد جشنواره پربار می باشیم .
علیرضا گنجه خسروی قائم مقام شهردار لاهیجان هم از تلاش همه عوامل جشنواره تقدیر کرد و گفت: ما باید در انضباط کامل و فراهم کردن شرایط مطلوب خود را برای پذیرایی از مهمانان و برگزاری جشنواره آماده کنیم.

ارتباط با ما

آدرس دبیرخانه

لاهيجان : خيابان امام خميني(ره)- روبروي بيمارستان 22 آبان – اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان – انجمن هنرهاي نمايشي- صندوق پستی 1445

 

تلفن های تماس:

42332103-42343011-42343012-42335283 ( كد شهرستان 013)

لاهیجان در گوگل مپ

Copyright © 2018 shahrvand-lahijan.ir تمام حقوق مادی و معنوی وبسایت برای جشنواره تئاتر خياباني شهروند لاهيجان محفوظ میباشد