تئاتر می تواند تلنگری برای نسل جدید و جوان ما باشد چاپ فرستادن به ایمیل
خبر
دوشنبه, 15 شهریور 1395 ساعت 10:56
  ابراهیم مهربان سخنگوی شورای شهر لاهیجان در سخنانی گفت: تئاتر می تواند تلنگری برای نسل جدید و جوان ما باشد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند، ابراهیم مهربان سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان در خصوص برگزاری هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در سخنانی اذعان داشت: جشنواره تئاترخیابانی شهروند یکی از معدود جشنواره هایی است که اسم تئاتر شهروندی را یدک می کشد و در ارتباط با مسائل مرتبط با شهروندی است .
ابراهیم مهربان با بیان این که تداوم جشنواره تئاتر خیابانی شهروند موضوع بسیار با اهمیتی است، افزود: برند سازی و تداوم در برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، موضوعی است که با تلاش تیم مدیریت شهری و سایر برگزار کنندگان آن محقق گشته و استمرار آن برای شهر لاهیجان بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.
وی گفت: باید بپذیریم که بخشی از هنر کشور و هنر نمایش توجهشان به سمت گیلان و لاهیجان معطوف می شود که این امر بسیار مهم و قابل اعتناست .
سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان در ادامه سخنان خود اذعان داشت: مصادیقی که در تئاتر شهروندی به آن پرداخته می شود می تواند مستقیما در فرهنگ شهروندی و زندگی مردم تاثیر داشته باشد، تئاتر می تواند تلنگری برای نسل جدید و جوان ما باشد که مشکلات شهروندی را گوشزد نموده و فرهنگ صحیح را آموزش دهد.
وی در پایان سخنان خود گفت: قدمت و جایگاهی که شهر لاهیجان در زمینه گردشگری دارد بر کسی پوشیده نیست، اما حضور هنرمندان بزرگی از سراسر کشور در لاهیجان اتفاق خوبی است که می تواند در زمینه توسعه گردشگری ثمر بخش باشد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

JSG_SUPPORT